Başkanın Mesajı

Değerli Skal Kardeşlerim,

 

16 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Genel Kurul’da şahsıma göstermiş olduğunuz güven için teşekkür ederim. Tüm kulüplerimizin destekleri ile, federasyonumuza iki yıl süre ile önderlik etmek üzere görevlendirildim. İki yıllık görev süresince ben ve yönetim kuruluna seçilen arkadaşlarım, sizlerin destekleri ile camiamıza hizmet etmek için çalışacağız.

 

Uluslararası en yaygın ve en eski turizm sivil toplum örgütü olan Skal International’ı ülkemiz turizm politikalarında söz sahibi olan bir federasyon çizgisine taşımak en önemli hedefimiz olacaktır.Ulusal ve uluslararası turizm endüstrisine katkı verecek fikir ve projeleri birlikte üretmek toplantılarımızın ana konusunu oluşturacaktır.

 

Tüm kulüplerimizin hizmet verdikleri bölgelerde temsil kabiliyetlerinin arttırılmasını teşvik edip, kamu kurum ve kuruluşlarının protokol listelerinde yer almalarını sağlamak için ortak çalışmalarda bulunacağız. Bu vesile ile üyelik zincirimize yeni profesyoneller dahil edip daha da güçleneceğiz.

 

İki yıllık süre içerisinde ülkemizde bir Dünya Kongresine daha ev sahipliği yapmak için aday kulübümüz ile ortak çalışma yapacağız. Federasyon kulüpler toplantılarımızı düzenli olarak, farklı yerlerde organize edeceğiz. Bu toplantılarda üyelerimize katkı sağlayacak organizasyonlar gerçekleştireceğiz.

 

İki yıl süresince “DOST” larla iş yapmanın keyfini yaşayıp, yaşatacağız.

 

SKAL Sevgi ve Saygılarımla,


Savaş ÇOLAKOĞLU
USDF-BAŞKAN

Tüm Mesajlar