11. İZMİR TURİZM ÖDÜLLERİ ONUR ÖDÜLÜ İZMİR SKAL KULÜBÜNE!

Değerli Üyelerimiz,

 

Her yıl ‘Turizm Haftası’ etkinlikleri kapsamında, İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ tarafından farklı kategorilerde, İzmir turizmine katkı sağlayan, turizm bilincini arttıran, sektörün gelişimine katkı sağlayan kişi ve kuruluşlara verilen İzmir Turizm Ödülleri’nde kulübümüz ‘‘İl Turizm Tanıtımına vermiş olduğu katkılardan ötürü ‘ONUR’ ’’ ödülüne layık görülmüştür.

 

Bu ödülün bizleri özel kılan bir başka özelliği de ilk defa bir STK’ya verilmesidir.

 

Hiç kuşku götürmez ki, gerçek ödülümüz başta Yönetim Kurulum ve sizler olmak üzere tüm sene kenetlenerek aynı amaçlar uğrunda gerçekleştirdiğimiz proje ve eylemlerimiz ile karşılıklı sevgi ve saygı erdemleri içerisinde gitgide büyüyerek geliştirdiğimiz ve olgunlaştırdığımız SKAL KARDEŞLİĞİ dir.

 

Çalışmalarımızın, emeklerimizin ve maddi ve manevi özverilerimizin şehrimiz çapında farkındalık yaratacak bir boyuta ulaşmasının resmi bir kanal ile teyidi bizler için ayrı bir onur vesilesidir.

 

17 Nisan Çarşamba günü saat 19:00’da Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek törende bu gururu ve mutluluğu hep beraber yaşamak arzusu ve dileğiyle hepimize mutlu ve kutlu olsun.

 

11 Turizm Ödülleri Davetiyesi

 

Skal Sevgi ve Saygılarımla

 

Emre GEZGİN
SKAL International Izmir
Başkan / President